بابا وانگا کیست؟ پیشگویی بابا وانگا درباره ایران

84 بازدید
بابا وانگا کیست؟

این مطلب به موضوع “بابا وانگا کی بود” می پردازد. آیا به دنبال اطلاعاتی درباره “بابا وانگا پیشگو“  هستی ؟ پس این مطلب را با دقت مطالعه کن و نظرت را در انتهای متن برای ما بنویس.

بابا وانگا کیست؟

حتما شما هم نام پیشگوهای زیادی را شنیده اید. که از جمله مهمترین آن ها می توان به نوستراداموس اشاره کرد. که گفته بود در سال ۲۰۲۰ جهان به پایان می رسد.
اما یکی از پیشگوهایی که بخاطر نظرات و پیشگویی هایش در مورد ایران نامش سر زبان ها افتاد فردی بود به نام بابا وانگا. در ادامه او را معرفی کرده و پیشگویی او را درمورد ایران بیان می کنیم.

بابا وانگا کیست؟

پیشگویی بابا وانگا

بابا ونگا عارفی نابینا اهل کشور بلغارستان بود. او در تاریخ ۳۱ ژانویهٔ ۱۹۱۱ متولد شد و در سن ۸۵ سالگی در تاریخ ۱۱ اوت ۱۹۹۶ درگذشت. خیلی ها بابا وانگا را صاحب توانایی هایی فراطبیعی می دانستند.

اگر چه نمی توان این ادعاهای مطرح شده را به طور دقیق تایید کرد٬ اما گفته می شود که بابا وانگا پیشگویی‌هایی در مورد تجزیه شوروی٬ تاریخ مرگ استالین٬ فاجعه هستی چرنوبیل و حتی واقایعی مربوط به آینده مانند پیش بینی ۱۱ سپتامبر را داشته است.البته او پیشبینی هایی داشته از جمله پیش بینی جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۰ و به مدت ۴ سال یعنی پایان سال ۲۰۱۴! اما این اتفاق هرگز رخ نداد. 

آیا این مطلب را دوست داشتید؟ این مطلب در بخش ” ترندفا نوشته شده است. نظرات خود را راجع به موضوع “پیشگویی بابا وانگا در مورد ایران” و یا هر سوالی درباره ی این مطلب را داشتید با ما همراه باشید و در انتهای سایت، در بخش دیدگاه‌ها برای ما بنویسید.

به روزترین مطالب را در سایت نظرفا جستجو کنید. کافیست عبارت مد نظر خود را در قسمت جستجوی سایت نظرفا جستجو کنی و به روزترین آن‌ها را بخوانید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nazarfa.ir/?p=2530
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
زهرا غلامحسینی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد بابا وانگا کیست؟ پیشگویی بابا وانگا درباره ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.